AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

yasayan melek:)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
sirinnkizz

MesajKonu: yasayan melek:)   Perş. Ocak 18, 2007 1:29 am

bence benim askum yasayan bi melek.ben ona cok sey borcluyum ve burdada sana cok tesekkür ederim cnm benim. insallah hayatindaki hersey kalbin kadar güsel olar.iyiki seni tanimism. amam senden bi sikayetim var oda hic tunaya bakmiyosun ama yaa:)))büle hahlikmi olar hec eneee aksama kadar kucakimizdan inmiyo bööö belimiz kopuyo ya sana yollicam azcikin bak yaw olmuyo büle kikiki.nise askum ben senn basini cok sisirmiyim snei cok cok seviyorum mucxxxxxxxxxxxxxxxxxx:flower:
Kullanıcı profilini gör
Tatlix_001

MesajKonu: Geri: yasayan melek:)   Perş. Ocak 18, 2007 9:43 pm

oyyyyy oyyyyyyy askum ya utandiriyonuz beni vallhi kikiki cok cok tsk ederim ama unutmaki sende benim icin bana yazdiklarinin aynisisin simcik cogu kisi dicek körler sagirlar birbirini agirlar ama cok samimi diyorum benim icinde sen bana yazdiklarinin aynisinin tipkisisin seni cok seviyorum.ayyyy tunamada coktandir bakamadim haklisin kikiki kusura bakma nolur yazin artik insssss bende kalir dermisim ahhh keske öyle olsaaa varya seve seve 24 saat kucagimda tasirim abine yengene benim gelinimeeeeeee cok cok selamlar sana gelinime ve tunamada kocamannnn mucukslar sizleri cok sefiyom askumm I love you
Kullanıcı profilini gör

yasayan melek:)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası